یکشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸
English
 
به صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک خوش آمدید./ ثبت نام کنید / ورود

راهنمای تکمیل تسهیلات مالی


راهنمای تکمیل و ارسال مدارک تسهیلات مالی

 

متقاضیان محترم توجه داشته باشید طی مراحل ذیل می بایستی مدارک خود را تهیه و درقالب یک فایل فشرده (نام فایل= نام شرکت + شماره ثبت شرکت) با حداکثر حجم 20 مگابایت در بخش مشخص شده بارگذاری نمائید .


1- مرحله اول

ابتدا می بایستی فایل دانلود شده را از حالت فشرده  خارج کرده و طبق تصویر زیر هر یک از پوشه های موجود را باز و پیوست های داخل آن را تکمیل نمائید .

مرحله 1 مالی


2-   مدارک و مستندات لازم برای تقاضای تسهیلات مالی

در این قسمت شما می بایستی مدارک زیر را تهیه و در پوشه مربوطه قراردهید :

  • در ابتدا متقاضی می بایستی  نامه ای کتبی خطاب به مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک در خصوص درخواست خود تهیه و مهر و امضاء نموده وآن را  در پوشه ای تحت عنوان رونوشت درخواست قرار دهد .


مرحله 2-1 مالی

  •     سپس باید هزینه های لازم در خصوص تشکیل پرونده را پرداخت و فیش آن را اسکن کرده و در داخل پوشه ای تحت عنوان هزینه های تشکیل پرونده قرار دهید :

  •      پرداخت مبلغ 500.000 ریال بابت کارمزد تشکیل پرونده قابل پرداخت در کلیه شعب بانک کشاورزی به شماره حساب جاری 754098292 به نام صندوق حمایت از حقیقات و توسعه صنایع الکترونیک. (در فیش واریزی حتما متقاضی تسهیلات به عنوان واریزکننده قید شود و از درج نام کارپرداز و غیره پرهیز شود .)
  •         واریز علی الحساب یک در هزار وام درخواستی : مبلغ یک در هزار وام درخواستی قابل پرداخت در کلیه شعب بانک کشاورزی به شماره حساب جاری 754098292 به نام صندوق حمایت از حقیقات و توسعه صنایع الکترونیک. (در فیش واریزی حتما متقاضی تسهیلات به عنوان واریزکننده قید شود و از درج نام کارپرداز و غیره پرهیز شود .)

مرحله 2-2 مالی  

        اخطار «توجه »  متقاضی گرامی تمامی مدارک بعد از ارسال صحت سنجی می شود لطفا در ارسال مدارک دقت فرمائید .


3-   تعهدنامه و رضایتنامه

در این مرحله فایل مورد نظر را به دقت مطالعه و تکمیل می نمائید و پس از مهرو امضاء مدیر عامل، آن را اسکن و در پوشه مربوطه قرار دهید ، توجه داشته باشید تمامی مدارک در خواستی در خصوص تعهدنامه و رضایت نامه را نیز باید در همان پوشه قراردهید .

 
مرحله 3 مالی  

 


3-پرسشنامه (کاربرگ) عمومی یا تخصصی

متقاضی گرامی در این مرحله باید با توجه به شناخت از طرح خود یکی از پرسشنامه های موجود را انتخاب و تکمیل نمائید و پس از تکمیل آن را مهرو امضاء و سپس اسکن و در پوشه مربوطه قراردهید و درصورت داشتن مدارک پیوست، آنهارا  در همان پوشه قرار دهید و در آخر فایل کلی را فشرده کرده و بارگزاری نمائید .


مرحله 4 مالی
مرحله 4-1 مالی 


متقاضیان گرامی توجه داشته باشید ،مدارک ارسالی ابتدا توسط صحا اعتبارسنجی شده و پس از ثبت در صندوق به صورت خودکار تاریخ و شماره ثبت درخواست به صورت پیامک و رایاننامه ارسال می گردد.لذا خواهشمند است آدرس رایاننامه و شماره تلفن همراه خود را در سامانه و مدارک ارسالی به درستی ثبت نمائید.

 

راهنمای الکترونیکی تسهیلات مالی
دانلود فایل راهنمای الکترونیکی تسهیلات مالی
 

موضوع: 
راهنمای خدمات الکترونیکی تسهیلات مالی
 تهیه کننده :
 مهندس سید فرهاد موسوی
 چک کننده:
 مهندس حجارزاده
 تائید کننده:
 
 نسخه :
 1
تاریخ تنظیم:
 1395/10/08

      دولت و ملت

      کلیه حقوق این وب‌ گاه متعلق به صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک می‌باشد.