یکشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸
English
 
به صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک خوش آمدید./ ثبت نام کنید / ورود

اخبار

خیز بلند وزارت صنعت،معدن و تجارت برای رونق تولید در کشور؛ دولت تدبیر و امید روند کاهش نرخ رشد صنعت را متوقف کرد

وزارت صنعت معدن و تجارت در دولت تدبیر و امید، با اجرای طرح رونق تولید و تحریک تقاضای داخلی در راستای توقف روند کاهش نرخ رشد صنعت در کشور گام های محکمی برداشت. به گزارش روابط عمومی صحا، وزارت صنعت،معدن و تجارت با اجرای طرح رونق تولید، بیش از 24 هزار واحد تولیدی کوچک و متوسط را با سرمایه ای نزدیک به 17 هزار میلیارد تومان تامین مالی کرد و در همین راستا کارگروه های ملی و استانی جهت رفع موانع و تسهیل تولید راه اندازی شد که توانستند گام های قابل توجهی جهت سرعت بخشیدن به این طرح بردارند.
اجرای طرح کوتاه مدت خروج از رکود
هم چنین افزایش سرمایه صندوق های تحت پوشش و اجرای طرح کوتاه مدت خروج از رکود در قالب طرح خرید کالای معدنی، دوام،خروج خودروهای فرسوده و فروش اعتباری 130 هزار خودرو،پیگیری برای کاهش یا محدودیت تبلیغات خارجی در رسانه ملی و سطح شهرها،اصلاح نرخ تسهیلات،لیزینگ ها و فعال سازی آن ها و هم چنین تغییر ارز مبادله ای بیش از 50 درصد از ردیف های تعرفه به ارز متقاضی در جهت افزایش رونق تولید و تحریک تقاضای داخلی برای رونق کسب و کار در کشور بود.
توقف کاهش نرخ رشد صنعت
بر اساس تازه ترین آمار ارایه شده،وزارت صنعت،معدن و تجارت در دولت تدبیر و امید توانست روند کاهش نرخ رشد صنعت از منفی 10.5 در سال 91 را متوقف کند و به رشد مثبت 4.6 درصد در نه ماهه اول سال 95 برساند که این مهم رونق تولید در کشور را به همراه داشت
شاتا
۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۰۰
تعداد کلیک: ۶۹۱

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


دولت و ملت

کلیه حقوق این وب‌ گاه متعلق به صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک می‌باشد.